Stratēģija un kampaņas

Lielā kopbilde tavam uzņēmumam

Mēs palīdzēsim taviem plāniem iedzīvoties un īstenoties. Lai arī kāda būtu tava koncepcija vai ideja, mēs palīdzēsim ar katru posmu un soli, sākot no kampaņu plānošanas un materiālu sagatavošanas līdz īstenošanai, pārvaldīšanai un rezultātu apkopošanai.

  • Digitālā mārketinga stratēģija un analīze
  • Digitālo kampaņu izstrāde

Audits un analīze

Pamatojies savos lēmumos uz jēgpilniem datiem

Ievākt datus ir vienkārši. Grūtākais ir tos izprast, un tas ir tieši tas, ko mēs darām – kārtojam, attīrām datus, savelkam kopā sakarības un atrodam saiknes. Mēs nedosim tev kaudzi ar šikiem informācijas paneļiem, mēs sniegsim industrijas ieskatus un un salīdzinošos novērtējumus, lai tu varētu gūt visaptverošu priekšstatu un plānot savas nākamās darbības, pamatojoties uz faktiskiem rādītājiem.

  • Digitālā tirgus izpēte un analīze

Saturs un sociālie mediji

Izsaki savu domu īstajiem vārdiem

Tātad – tu zini, ka tev ir lielisks produkts, taču nezini, kā īsti likt to pamanīt saviem potenciālajeim klientiem. Viņi ir tur, tiešsaistē, kur nepārtraukti skatās saturu. Un varētu ieraudzīt arī tavējo... ja tu pratīsi to pasniegt. Lai arī tas var būt īsts izaicinājums, galvenais ir nevis tas, ko tu saki, bet kā, kad un kur tu to saki, lai tava auditorija mijiedarbotos ar tavu saturu, un lietas sāktu virzīties. Mēs palīdzēsim tev savilkt kopā tavas idejas un uzbūvēt tiltus uz tavu klientu sirdīm un prātiem.

  • Satura mārketings
  • E-pastu mārketings
  • Sociālo mediju saturs un pārvaldība

Datu pārvaldība un GDPR regula

Atstāj to sertificētu datu speciālistu ziņā

Jā, tas nav nekāds joks. Un to nevar atļauties ignorēt. Datu pārvaldība ir kļuvusi par regulu un prasību labirintu, kurā mēdz apmaldīties pat pieredzējuši mārketinga speciālisti. Šodien rīkoties ar datiem ir tāpat kā rīkoties ar uguni – droši un noderīgi, ja zini, ko dari un esi veicis nepieciešamos pasākumus, lai visu kontrolētu. Mūsu datu speciālisti palīdzēs tev izdarīt tiesi to pašu ar datiem, lai tavi datu apstrādes procesi būtu droši, efetīvi un atbilstoši visām prasībām.

UX, UI un dizains

Laba lietotāja pieredze = jauni klienti

Lietotāja pieredze tavā vietnē var būtiski ietekmēt to, vai viņš beigu beigās būs tavs klients. Ja tu uztver savu tiešsaistes biznesu nopietni, nevainojamas lietotāja pieredzes nodrošināšana ir obligāts priekšnosacījums. Punkts. Mūsu komanda var izvērtēt tavus esošos resursus, norādīt uz potenciāli uzlabojamajām vietām un izstrādāt unikālus risinājumus, lai paceltu lietotāja pieredzi tavā vietnē jaunā līmenī. Koncepcija, funkcionalitāte, vizuālais noformējums, programmēšanas darbs – īsāk sakot, viss.

  • Tīmekļa vietņu un digitālo platformu izstrāde