Sākums

Īsāk sakot, atklātākā un godīgākā mārketinga aģentūra.

Nosūtīt e-pasta vēstuli
Mēs

Mēs sekmējam savu klientu biznesa izaugsmi, nodrošinot mārketinga un biznesa analītikas pakalpojumus. Būtībā mēs darbojamies kā savu klientu mārketinga un biznesa analīzes nodaļa, un pamatojamies primāri uz faktiskiem datiem no digitālajiem kanāliem.

Godīgi
Godīgi
Godīgi
Pakalpojumi
Stratēģija un kampaņas

Lielā kopbilde tavam uzņēmumam

Vairāk
Meklētājprogrammu mārketings un rezultātu uzlabošana

Attīsti savu tiešsaistes uzņēmējdarbību

Vairāk
Audits un analīze

Pamatojies savos lēmumos uz jēgpilniem datiem

Vairāk
Saturs un sociālie mediji

Izsaki savu domu īstajiem vārdiem

Vairāk
Datu pārvaldība un GDPR regula

Atstāj to sertificētu datu speciālistu ziņā

Vairāk
UX, UI un dizains

Laba lietotāja pieredze = jauni klienti

Vairāk
Atklāti
Atklāti
Atklāti
Blogs
Atsauksmes

Vadims Grebins

Tele2 digitālā mārketinga projektu vadītājs

“Godīgums, atklātība un caurspīdīgums, manuprāt, ir trīs svarīgi pamatprincipi veiksmīgām sadarbības partneru attiecībām. Inspired Frank komandā šīs īpašības ir redzamas visu līmeņu vadītājos un speciālistos. Komanda ir profesionāla, zinoša un ar degsmi acīs par digitālo mārketingu. Katram uzņēmumam, kas vēlas, plāno vai domā par sadarbības uzsākšanu ar Inspired Frank ir jāsaprot, ka veiksmīga sadarbība nav atkarīga tikai no aģentūras - labas attiecības ir two way street, ir jābūt pašam gatavam ieguldīt laiku, runāt par problēmām un dalīties ar mērķiem.”

Elīna Rasmane

BTA Baltic Insurance Company AAS Mārketinga nodaļas vadītāja

BTA Baltic Insurance Company kā vienam no apdrošināšanas tirgus līderiem, protams, ir svarīgi sadarboties ar uzticamu, atbildīgu un kompetentu partneri, turklāt esam ļoti fokusējušies uz digitālās vides attīstību un ticam tehnoloģiju uzplaukumam, kas mums palīdz augt un nostabilizēt savas pozīcijas. Tieši tādēļ, likumsakarīgi, mūsu izvēle bija par labu sadarbībai ar Inspired Frank - šī uzņēmuma profesionāļi ir palīdzējuši mums ne tikai izlauzties caur Google Ads, analītikas un satura veidošanas džungļiem, bet arī aktīvi un atraktīvi iesaistījušies digitālās stratēģijas izveidē un devuši vērtīgus padomus par mediju efektīvu izmantošanu. Prieks sadarboties ar tik atbildīgiem lietpratējiem!

Andis Ožets

AUDIOMOTIV izveidotājs

Radoši, moderni, pārdomāti – tas ir pirmais kas nāk prātā, runājot par sadarbību ar Inspired. Sākām veidot uzņēmuma tēlu pilnīgi no nulles. Biju patīkami pārsteigts, ka Inspired piedāvā pilnīgi visu, kas saistīts ar uzņēmuma zīmola izstrādi, interneta lapas izgatavošanu un reklāmu. Viens no lielākajiem sadarbības plusiem ir tas, visi jautājumi tiek kārtoti tikai ar vienu atbildīgo personu, kas ir ļoti būtiski strādājot pie projekta ar vairākām sadaļām, kur reizēm labā roka nezin ko dara kreisā. Inspired prot lieliski pamatot un argumentēt savu viedokli! Patīkama un kostruktīva sadarbība ar jauniem un zinošiem profesionāļiem!

Dagnija Segliņa

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris Mārketinga un klientu servisa daļas vadītāja

Ņemot vērā tik specifisko žanru, ko piedāvā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, ir svarīgi, lai mūsu sadarbības partneri saprastu mūsu nozari, tās specifiku, auditoriju un citus aspektus, kas svarīgi mūsu darbā. Lai arī klasiskā mūzika savā būtībā ir tradīcijām bagāta un daudzu aizgājušo gadsimtu apdvesta, uzskatām, ka arī mums jāspēj pielāgoties šodienas digitālajām iespējām, lai savu esošo un topošo klausītāju uzrunātu daudzveidīgi, ērti un pieejami. Tāpēc sākām sadarbību ar Inspired Frank, un tā ir pilnībā attaisnojusi mūsu cerības. Kopīgā darbā esam veiksmīgi sasnieguši uzstādītos mērķus.

Kontakti

Vēlies ar mums sazināties?
Negaidi, dod ziņu!